Spółka dołączyła do programu „Polska Bezgotówkowa”.
Płatność kartą w MPWiK już dostępna
W Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej na prośbę klientów za rachunki można już zapłacić kartą.
-
Paulina Pałka
- 07.11.2018 13:29
Data dodania:
07.11.2018 13:29
Temperatura: 15°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze