Chcemy cieszyć się wolnością i chcemy żyć w pokoju.
Skarżyszczanie wszystkim Polakom
Setna rocznica odzyskania niepodległości była doskonałym pretekstem do zadania pytania skarżyszczanom, czego życzą sobie i innym z okazji tak podniosłej rocznicy? Okazuje się, że mamy dość podziałów, mamy dość walk i waśni między sobą.
-
Dariusz Chojnacki
- 11.11.2018 14:10
Data dodania:
11.11.2018 14:10
Temperatura: 33°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze