Więcej w materiale wideo.
Reklama
Za nami I sesja Rady Miasta nowej kadencji
W czwartek odbyła się I w tej kadencji sesja Rady Miasta. Podczas obrad wybrano nowego przewodniczącego i jego zastępców, jednym z ważniejszych punktów było też zaprzysiężenie prezydenta Skarżyska.
-
Paulina Pałka
- 23.11.2018 11:40
Data dodania:
23.11.2018 11:40
Temperatura: 19°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze