Było ciepłe jadło, a wszystko w przyjaznej atmosferze, owiane podniosłym czasem Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!
Skarżysko oficjalnie już świętuje
Punktualnie o godzinie 17:00 w Skarżysku nastąpiło oficjalne odpalenie choinki na skwerze przed Dworcem PKP, co symbolicznie oznacza rozpoczęcie okresu Bożego Narodzenia. Prezydent Skarżyska-Kamiennej wcielił się w rolę Mikołaja i rozdawał najmłodszym skarżyszczanom prezenty i upominki, mieszkańcy grodu nad Kamienną śpiewali kolędy.
-
Dariusz Chojnacki
- 14.12.2018 17:55
Data dodania:
14.12.2018 17:55
Temperatura: 31°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze