Uczestnicy orszaku maszerowali z trzech stron miasta, by spotkać się pod Miejskim Centrum Kultury, gdzie śpiewano kolędy. Odegrano także scenkę z życia Świętej Rodziny.
Skarżyski VI Orszak Trzech Króli pod znakiem życzliwości
Organizatorami VI Orszaku Trzech Króli w Skarżysku-Kamiennej w tym roku była skarżyska Rada Rycerzy Kolumba i parafie: MB Ostrobramskiej i Świętego Brata Alberta oraz parafie Niepokalanego Poczęcia NMP i Świętego Józefa Oblubieńca.
-
Dariusz Chojnacki
- 06.01.2019 15:49
Data dodania:
06.01.2019 15:49
Temperatura: 31°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze