TVŚ objęła swoim patronatem to wydarzenie.
Zbliżają się hokejowe emocje
23 lutego w Skarżysku odbędzie się VII Oficjalny Turniej Hokeja Na Lodzie. Do miasta nad Kamienną przyjadą GTA Polonia Bytom, HKS Mińsk Mazowiecki, HC Humbaki Kraków oraz gospodarze Skarżyski Klub Hokejowy Pirates.
-
Dariusz Chojnacki
- 04.02.2019 11:47
Data dodania:
04.02.2019 11:47
Temperatura: 28°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze