W balu wzięło udział ponad 200 osób. Imprezę poprowadził DJ Tomski.
Bal Słowackiego za nami
W piątkowy wieczór w I LO w Skarżysku odbył się tradycyjny już Bal Słowackiego.
-
Paulina Pałka
- 06.02.2019 13:08
Data dodania:
06.02.2019 13:08
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze