Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.
Bal gimnazjalny w Gimnazjum nr 1
W sobotni wieczór w skarżyskim Gimnazjum nr 1 odbył się ostatni w historii szkoły (ze względu na reformę oświaty) uroczysty bal gimnazjalny. Uczniowie tradycyjnie, podobnie jak maturzyści bal rozpoczęli polonezem.
-
Paulina Pałka
- 12.02.2019 13:34
Data dodania:
12.02.2019 13:34
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze