Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 18:00
Reklama
Reklama

Bal gimnazjalny w Gimnazjum nr 1

W sobotni wieczór w skarżyskim Gimnazjum nr 1 odbył się ostatni w historii szkoły (ze względu na reformę oświaty) uroczysty bal gimnazjalny. Uczniowie tradycyjnie, podobnie jak maturzyści bal rozpoczęli polonezem.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama