Zapraszamy na skrót wideo z wydarzenia.
Reklama
"Bal Romantyka" za nami
W minionym tygodniu w II LO im. Adama Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej odbył się tradycyjny już Bal Romantyka.
-
Paulina Pałka
- 26.02.2019 14:34
Data dodania:
26.02.2019 14:34
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze