Warunkiem udziału w obradach SDiM jest uzyskanie punktów za podjęcie różnorodnych działań. Jakub i Julia postanowili przygotować specjalny projekt społeczny, który pomoże im zakwalifikować się do programu i wziąć udział w sesji parlamentarnej. Są młodymi ludźmi, którzy mają nowe i ciekawe pomysły do działania. Przed nimi długa droga do tego, by mogli wziąć udział w sesji, która będzie dla nich nowym doświadczeniem. W ramach zaplanowanych inicjatyw znalazły się m.in. plakaty, spoty, spotkania z ludźmi, wystawy tematyczne, ankiety, współpraca z samorządem gminnym, wywiady itp.
Walczą o mandat poselski na Sejm Dzieci i Młodzieży
Jakub Solarz i Julia Kulińska ze Szkoły Podstawowej w Sorbinie (Gmina Bliżyn) walczą o mandat poselski w tegorocznej XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Organizatorem sesji jest Kancelaria Sejmu przy współudziale Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz Instytutu Pamięci Narodowej.
-
Paulina Pałka
- 06.03.2019 20:50
Data dodania:
06.03.2019 20:50
Temperatura: 28°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze