Pod szpitalem spalił się samochód
We wtorek w godzinach przedpołudniowych na parkingu przy Szpitalu Powiatowym w Skarżysku spalił się samochód osobowy. Na miejscu pracowała jedna jednostka Straży Pożarnej. Jak nas poinformował rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Skarżysku doszło do samozapłonu.
-
Dariusz Chojnacki
- 09.04.2019 09:06
Data dodania:
09.04.2019 09:06
Temperatura: 21°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze