Więcej w materiale wideo.
Z wizytą na terenie budowy "siódemki"
Bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym roku kierowcy będą mogli korzystać z nowego odcinka drogi S7 – deklaruje Piotr Wawrzycki, inżynier kontraktu. Dziennikarze zostali zaproszeni na wizytę studyjną na budowie „siódemki”.
-
Paulina Pałka
- 26.04.2019 11:39
Data dodania:
26.04.2019 11:39
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze