O szczegółach zdarzenia mówi rzecznik skarżyskiej drogówki.
Reklama
Groźny wypadek na skarżyskiej części S7
W środę około godziny 7:55 na wiadukcie trasy S7 w Skarżysku-Kamiennej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i dwóch busów. Natychmiast utworzyły się korki. Ruch został skierowany w stronę ulic miasta. W wypadku ranna została jedna osoba.
-
Dariusz Chojnacki
- 22.05.2019 09:15
Data dodania:
22.05.2019 09:15
Temperatura: 22°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze