Pozyskane dofinansowanie wynosi 153 tysiące złotych, zaś całkowity koszt zadania to 193 tysiące złotych. Pozyskane pieniądze z rządowego programu Maluch+ wykorzystane zostaną na zapewnienie miejsc dla dzieci do lat 3 w trzech skarżyskich żłobkach (Żłobek Miejski nr 1 znajdujący się przy ul. Paryskiej 223, Żłobek Miejski nr 2 przy ul. Kossaka 5, Żłobek Miejski nr 3 działający przy ul. Rynek 63) oraz Klubie Dziecięcym, znajdującym się przy ul. Paryskiej 223.
Trzy żłobki i klub dziecięcy z dofinansowaniem
Ponad 150 tysięcy złotych z programu Maluch+ pozyskała gmina Skarżysko-Kamienna na zapewnienie miejsc w żłobkach i klubie dziecięcym dla dzieci do trzeciego roku życia. Prezydent miasta, Konrad Krönig i skarbnik miasta, Ewa Pawełczyk podpisali dziś umowę na dofinansowanie z wojewodą świętokrzyskim, Agatą Wojtyszek.
-
Paulina Pałka
- 06.06.2019 13:25
Data dodania:
06.06.2019 13:25
Temperatura: 25°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze