Szczegóły w materiale wideo.
Kolejna edycja akcji promującej czytanie z udziałem uczniów "Piątki"
Uczniowie SP nr 5 kolejny raz wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Tym razem z inicjatywą wyszli poza mury szkoły.
-
Paulina Pałka
- 11.06.2019 12:41
Data dodania:
11.06.2019 12:41
Temperatura: 25°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze