Na uroczystości zaprasza ks. kustosz Jerzy Karbownik.
14. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia
2 lipca o 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej odprawiona zostanie msza święta z racji 14. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia.
-
Paulina Pałka
- 01.07.2019 11:54
Data dodania:
01.07.2019 11:54
Temperatura: 23°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze