Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 09:42
Reklama
Reklama

Muzyczne wspomnienie Powstania Warszawskiego u Franciszkanów

Godzinę „W” w 75. Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego uczcili wspólnie z mieszkańcami Franciszkanie oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna.

Spotkanie rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego, obecnym na wydarzeniu kombatantom wręczono odznaczenia.

Więcej w materiale wideo.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama