Pracownicy Urzędu Miasta będą odrabiać dzień wolny od pracy w sobotę 24 sierpnia. W tym dni urząd będzie czynny od 7.30 do 14.00.
Długi weekend w skarżyskim magistracie
Piątek, 16 sierpnia będzie dniem wolnym od pracy dla Urzędu Miasta w Skarżysku –Kamiennej. Swoje plany związane z załatwieniem sprawy w skarżyskim magistracie musimy przełożyć na najbliższy poniedziałek 19 sierpnia.
-
Dariusz Chojnacki
- 13.08.2019 08:16
Data dodania:
13.08.2019 08:16
Temperatura: 22°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze