W tym roku mija 25 lat od założenia sekcji Ju Jitsu w Skarżysku. Pionierem wprowadzania tej sztuki walki do Skarżyska był mistrz Stanisław Makuch. Niestety mistrza Makucha już od roku nie ma z nami, ale uczniowie i sympatycy, których w Skarżysku pozostawił są i pamiętają o swoim mentorze.
28 września w Skarżysku odbędzie się pierwsze spotkanie szkół Ju Jitsu z terenu całej Polski, z którymi mistrz Stanisław Makuch był zaprzyjaźniony. O niezapomnianym mistrzu Makuchu rozmawialiśmy z uczniem mistrza, Mariuszem Lisowskim.
Napisz komentarz
Komentarze