Więcej w materiale wideo.
80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej obchodzono w Skarżysku
W Skarżysku-Kamiennej odbyły się wojewódzkie obchody 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W obchodach wzięli udział świętokrzyscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, kombatanci, służby mundurowe, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy.
-
Paulina Pałka
- 02.09.2019 12:59
Data dodania:
02.09.2019 12:59
Temperatura: 23°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze