Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 07:43
Reklama
Reklama

„Przestajemy ratować system”. Protest diagnostów w skarżyskim szpitalu

„Przestajemy ratować system” – mówią i dołączają do ogólnopolskiego strajku diagnostów i fizjoterapeutów.

Pracownicy laboratorium w Skarżysku-Kamiennej chcą godnej płacy, podobnie jak ci pracujący w stu innych placówkach w całej Polsce.

Więcej w materiale wideo.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama