Nowa dyrektorka, wybrana w drodze konkursu, obejmuje stanowisko na sześć lat. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dotychczas była pracownikiem SPZOZ „Przychodnie Miejskie”, wcześniej pracowała w innych placówkach ochrony zdrowia, również na stanowisku kierowniczym.
Nowy dyrektor „Przychodni Miejskich”
Dorota Sorbian została dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Przychodnie Miejskie” w Skarżysku-Kamiennej. Objęcia stanowiska gratulowali jej dzisiaj: prezydent miasta, Konrad Krönig i zastępca prezydenta, Krzysztof Myszka.
-
Paulina Pałka
- 10.10.2019 11:28
Data dodania:
10.10.2019 11:28
Temperatura: 17°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze