O tym mówiono na konferencji prasowej w UM w Skarżysku-Kamiennej.
"Tanie segregowanie". W Skarżysku ruszyła zbiórka podpisów w sprawie opłat za śmieci
Kilka dni temu prezydent Konrad Krönig wystosował list do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o uruchomienie systemu 50% dopłat dla mieszkańców w sprawie opłaty śmieciowej. Stosowną uchwałę w tym zakresie podjęła także Rada Miasta. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie zbiórki podpisów poparcia dla tej inicjatywy.
-
Paulina Pałka
- 20.12.2019 14:06
Data dodania:
20.12.2019 14:06
Temperatura: 17°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze