6 stycznia przez Skarżysko przejdzie kolejny Orszak Trzech Króli. Na oba wydarzenia zaprasza widzów TVŚ kustosz Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej Jerzy Karbownik.
Reklama
Zapraszamy na koncert i Orszak Trzech Króli
4 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Początek koncertu o godzinie 19:00.
-
Dariusz Chojnacki
- 27.12.2019 10:57
Data dodania:
27.12.2019 10:57
Temperatura: 33°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze