Więcej w materiale wideo.
Orszak Trzech Króli po raz siódmy w Skarżysku
W poniedziałek w całym kraju obchodzono Święto Objawienia Pańskiego. Ulicami Skarżyska po raz siódmy przeszedł Orszak Trzech Króli.
-
Paulina Pałka
- 07.01.2020 14:04
Data dodania:
07.01.2020 14:04
Temperatura: 17°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze