Więcej w materiale wideo.
Koncert Kolęd w Ostrej Bramie
W Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej 4 stycznia odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
-
Paulina Pałka
- 08.01.2020 12:44
Data dodania:
08.01.2020 12:44
Temperatura: 17°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze