Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Skarżysko ponownie zagrało z WOŚP
Kolejny raz mieszkańcy Skarżyska stanęli na wysokości zadania. Kolejny też raz okazało się, że jesteśmy hojni. W sztabie WOŚP w MCK udało się zebrać ok. 83 tysiące pobijając tym samym kwotowy rekord zbiórek w Miejskim Centrum Kultury.
-
Paulina Pałka
- 13.01.2020 10:12
Data dodania:
13.01.2020 10:12
Temperatura: 17°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze