Pierwsze spotkanie odbyło się w minioną sobotę.
Pierwsze spotkanie przy planszówkach w MCK
Pomysł na sobotnie popołudnie z przyjaciółmi lub rodziną? Skarżyskie gry bez prądu, zorganizowane w Miejskim Centrum Kultury bezpłatnie, a od tego miesiąca cyklicznie. Do wyboru ponad 250 wyselekcjonowanych propozycji.
-
Paulina Pałka
- 10.02.2020 12:21
Data dodania:
10.02.2020 12:21
Temperatura: 19°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze