Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym przybliżamy historię powstania i funkcjonowania sanktuarium.
Reklama
30-lecie powstania Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej
W minionym roku Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej obchodziło trzydziestolecie istnienia.
-
Paulina Pałka
- 13.02.2020 12:20
Data dodania:
13.02.2020 12:20
Temperatura: 19°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze