O szczegółowych zaleceniach mówi Katarzyna Bilska, członek zarządu powiatu skarżyskiego.
Uczniowie szkół ponadpodstawowych będą uczyć się zdalnie
W środę odbyło się także spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych podległych starostwu powiatowemu. Już od czwartku uczniowie uczyć się będą w domach, zdalnie.
-
Paulina Pałka
- 11.03.2020 14:34
Data dodania:
11.03.2020 14:34
Temperatura: 18°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze