Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:56
Reklama
Reklama

Liczba osób z koronawirusem w powiecie wzrosła do dwunastu

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.
Liczba osób z koronawirusem w powiecie wzrosła do dwunastu
Liczba osób z koronawirusem w powiecie wzrosła do dwunastu

Na obecną chwilę zakażenie, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych wykazano u 12 osób.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama