Pamiętacie Państwo, kilka lat temu prezentowaliśmy na naszej antenie program „W Starym Dami”. Założenie było proste, przypominamy naszym widzom programy i materiały newsowe z naszego bogatego archiwum. Dzisiaj chcemy do tego bardzo popularnego programu wkrótce wrócić. Nim to jednak nastąpi, na zachętę w sobotę i niedzielę przypomnimy Państwu dwa materiały z 2007 r. Niby to tylko trzynaście lat, a wszystko się zmieniło. Proszę popatrzeć.
Nim zaproponujemy Państwu drugą część programu „W Starym Dami” zapraszamy do obejrzenia małego prologu. Przenieśmy się do roku 2007. Jacek Kurpeta przygotował materiał o motolotniach. Materiał jest oryginalny.
Napisz komentarz
Komentarze