Rozmawialiśmy z zastępcą dyrektora ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Skarżysku Krzysztofem Grzegorkiem, który w dobitnych słowach odniósł się do tych bulwersujących wydarzeń.
Ekspedientki, sąsiedzi i kto jeszcze? Agresywna postawa ludzi w stosunku do służby zdrowia w Skarżysku. Ludzie opamiętajcie się!
Coraz więcej jest w naszym regionie zachowań związanych z agresywną postawą wobec pracowników skarżyskiej służby zdrowia i ich rodzin. Kilka dni temu Skarżysko obiegła wiadomość, że mąż jednej z pielęgniarek zatrudnionych w skarżyskiej lecznicy został wygoniony z ze sklepu, tylko dlatego, że jego żona ratuje życie w szpitalu. Okazuje się, że takich incydentów jest w Skarżysku więcej!
-
Dariusz Chojnacki
- 30.03.2020 16:24
Data dodania:
30.03.2020 16:24
Temperatura: 16°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 4 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze