Romer zajmuje się m.in. produkcją maszyn oraz wdrażaniem technologii malowania proszkowego. Jak podkreśla współwłaściciel firmy, Wojciech Ciura, obecnie ponad pięćdziesiąt procent sprzedaży to eksport. Budowa centrum naukowo-badawczego ma być kolejnym krokiem w rozwoju grupy Romer. Prace postępują, szczegóły w materiale wideo.
W Skarżysku powstaje centrum naukowo-badawcze
W Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Rejowskiej na działce kupionej od gminy powstaje centrum naukowo-badawcze. Buduje je skarżyski przedsiębiorca. Pracę ma tam znaleźć kilkadziesiąt osób.
-
Paulina Pałka
- 07.04.2020 09:33
Data dodania:
07.04.2020 09:33
Temperatura: 22°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze