Zapis konferencji w materiale.
Marzena Okła-Drewnowicz o budowie tunelu pod torami: warto pracować z każdym, ponad podziałami politycznymi
Na konferencji prasowej pod hasłem „Jak pojawiło się światło w tunelu" Marzena Okła-Drewnowicz podsumowała działania zmierzające do budowy tunelu pod torami w Skarżysku-Kamiennej, dziękowała też wszystkim, którzy te działania podejmowali i wspierali.
-
Paulina Pałka
- 20.04.2020 10:41
Data dodania:
20.04.2020 10:41
Temperatura: 24°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 12 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze