Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 8 kwietnia 2026 10:39
Reklama

Kielecki radny zaczepiony poza kolejnością? PiS domaga się wyjaśnienia sprawy

Kielecki radny Platformy Obywatelskiej, Karol Wilczyński zaszczepił się przeciw koronawirusowi poza kolejnością. Taką informację opublikował w Internecie portal wkielcach.info. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości domagają się wyjaśnienia sprawy.

Portal wkielcach.info opublikował w czwartek informację, że kielecki radny Platformy Obywatelskiej, Karol Wilczyński zaszczepił się przeciw Covid-19 poza kolejnością. Sprawę skomentowała wiceminister sportu Anna Krupka, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Jeśli zachodzi do takich nadużyć, to może zabraknąć szczepionek w tym wstępnym etapie podawania preparatu dla osób naprawdę potrzebujących – mówił Marcin Stępniewski, radny klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Nasza redakcja otrzymała e-maila z informacją, że w piątek do przewodniczącego świętokrzyskiej PO, Artura Gierady, wpłynął wniosek Karola Wilczyńskiego, o zawieszenie członkostwa w Platformie Obywatelskiej do czasu wyjaśnienia sytuacji. Radny przesłał także obszerne wyjaśnienie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama