Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 12 czerwca 2024 20:38
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: najlepsi z najlepszych

Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Świętokrzyskich.

Sześciu najlepszych nagrodzono statuetkami Złotego Gryfa na 18. gali w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Nie zabrakło wzruszenia, radości i wdzięczności za docenienie pracy na rzecz rozwoju powiatu jędrzejowskiego.

Stu najlepszych studentów pierwszego roku otrzymało stypendia miasta Kielce, ufundowane przez prezydenta Kielc. Forma wsparcia ma na celu zachęcanie młodzieży do studiowania na kieleckich uczelniach.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach podsumował rok. Prezes Ryszard Gliwińskich zwrócił uwagę na rekordową liczbę wniosków, które wpłynęły do WFOŚiGW w Kielcach. Pod względem udzielonych dotacji mijające dwanaście miesięcy również jest na rekordowym poziomie.

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu po raz kolejny odbyło się wydarzenie pod nazwą „Włącz Aktywność”. Tym razem gościem był Zbigniew Bródka- mistrz olimpijski z Soczi. Założeniem projektu jest zachęcanie do aktywności młodych ludzi z wybitnymi osobowościami sportu.

10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej zorganizowała międzynarodową konferencję dla instruktorów snajperów Wojsk Obrony Terytorialnej. Konferencja miała miejsce w Starachowicach w dniach 18 - 21 listopada. Uczestnikami byli przedstawiciele wszystkich brygad WOT. Więcej na temat konferencji mówi Daniel Woś.

W sobotę 25 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się 52. koncert fundacji „Daj szansę”. Tym razem pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko” podopieczni fundacji zaprezentowali repertuar z kabaretu Starszych Panów. Wręczono także stypendia artystyczne i naukowe.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!