Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 21:37
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Dramatyczny poniedziałek w Stąporkowie

Po godzinie 7 w Stąporkowie doszło do zderzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ulic Partyzantów z ulicą Kielecką zderzyły się dwa samochody osobowe.
  • Źródło: PSP Końskie /KPP Końskie
Wypadek samochodowy w Stąporkowie

Źródło: PSP Końskie

Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy kierowcom prowadzącym auta. 

Kilka minut po zgłoszeniu o wypadku strażacy odebrali kolejne wezwanie. Na przejeździe kolejowym, na ulicy Miłej doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem.

„Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, 38-letni kierujący pojazdem Volkswagen Bora, jadąc z 37-letnią pasażerką oraz dziewczynkami w wieku 2 i 7 lat, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy przy ul. Miłej w Stąporkowie i zderzył się z pociągiem relacji Skarżysko-Kamienna – Łódź Kaliska, w którym podróżowało 12 osób. Wszyscy podróżujący samochodem osobowym zostali zabrani do szpitala, w stanie ciężkim znajduje się 37-latka, dzieci zostały zabrane na obserwację bez widocznych obrażeń. Pasażerom pociągu nic się nie stało, kierujący pociągiem był trzeźwy” – informuje sierż. Krzysztof Bernat z KPP Końskie.

Poszkodowane osoby to 38-letni mężczyzna, 37-letnia kobieta i dwie dziewczynki w wieku dwóch i siedmiu lat. - Kobietę do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieci były przytomne, nie odniosły poważnych obrażeń.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama