Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:43
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie (wydanie z dn. 24.11.2025)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania Wiadomości Świętokrzyskich.
Kliknij aby odtworzyć

Już po raz 26. poznaliśmy „Świętokrzyskie Talenty”. W Wojewódzkim Domu Kultury swoje stypendia odebrali uczniowie i studenci. Uhonorowanie młodych ludzi ma na celu pomaganie im w realizacji ambitnych planów i marzeń.

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza do wspólnej zabawy. Otwarcie lodowiska zaplanowano na 5 grudnia. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji – ponownie odbędzie się disco lodowisko. A do końca listopada można naostrzyć swoje łyżwy w promocyjnej cenie.  

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP oraz 10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej połączyły siły by promować akcję krwiodawstwa pod nazwą „Łączy nas krew”. Czas i miejsce akcji nie są przypadkowe, ponieważ dramatycznie skurczyły się zasoby w bankach krwi nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju.

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety z pasją”. W centrum uwagi znalazły się odwaga, asertywność i bezpieczeństwo. Podczas wydarzenia wyróżniono trzy policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, które swoją służbą udowadniają, że pasja może stać się fundamentem profesjonalizmu.


Najbardziej aktywni, twórczy i przedsiębiorczy mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego zostali nagrodzeni podczas sobotniej jubileuszowej gali Złoty Gryf w Centrum Kultury. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Klub Sportowy Naprzód Jędrzejów, Michał Kuliński czy Przemysław Kucharski.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama