Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 05:13
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Nasze programy:

Świętokrzyskie Ekopasje III

Poznaj inspirujące historie ludzi, którzy zmieniają swoje życie na bardziej zrównoważone i ekologiczne.

„Świętokrzyskie Ekopasje III”. Przyjaciele zwierząt z kieleckiego TOZ

Bezdomne psy, koty czy ptaki nie zawsze trafiają do schroniska, bo tam często brakuje dla nich miejsca. Ciepły kąt i pełną miskę znajdują w domach tymczasowych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.Tym razem w programie „Świętokrzyskie Ekopasje III” opowiemy o ludziach, którzy bezinteresownie niosą pomoc porzuconym, często chorym lub rannym zwierzętom.

22.11.2019 16:30
„Świętokrzyskie Ekopasje III”. Podziemna pasja członków Speleoklubu Świętokrzyskiego

Zapraszamy na szósty odcinek programu „Świętokrzyskie Ekopasje III”. Tym razem zabierzemy Państwa w podróż po świętokrzyskich jaskiniach. Ten tajemniczy podziemny świat odkryją dla nas członkowie Speleoklubu Świętokrzyskiego.

15.11.2019 16:30
"Świętokrzyskie Ekopasje III". Młodzi leśnicy z Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych

Zapraszamy na piąty odcinek naszego cyklu „Świętokrzyskie Ekopasje III”. Naszymi bohaterami są młodzi i starsi leśnicy z Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych przy Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku.

04.11.2019 16:30
"Świętokrzyskie Ekopasje III". Tadeusz Ptak i jego skrzydlaci podopieczni

Zapraszamy na czwarty odcinek programu „Świętokrzyskie Ekopasje III”. Tadeusz Ptak, wielki miłośnik ptaków, a także wszystkich innych stworzeń, to kolejny bohater naszego cyklu. „Ptakolub” tak nazywa się prowadzony przez niego Ośrodek rehabilitacji zwierząt. Placówka w Złotej w powiecie pińczowskim powstała po tym, jak przeniesiono tu podopiecznych Janusza Wróblewskiego z „Ptasiego Azylu” w Ostrowie.

19.09.2019 15:30
Reklama
Pszczoły. Moja, twoja i nasza przyszłość. Andrzej Janaszek bohaterem programu "Świętokrzyskie Ekopasje III"

Zapraszamy na trzeci odcinek programu „Świętokrzyskie Ekopasje III”. Tym razem odwiedzimy gospodarstwo agroturystyczne "Pszczeli Dworek" w Dyminach. Jego właściciel, Andrzej Janaszek opowie nam o właściwościach miodu i życiu pszczół.

07.09.2019 15:30
„Ponidzie inspiruje”. Andrzej Kozera, artysta malarz i rzeźbiarz

Andrzej Kozera, artysta malarz, rzeźbiarz i animator kultury, to kolejny bohater naszego cyklu „Świętokrzyskie Ekopasje III”. Artysta od początku swojej twórczości związany jest z Pińczowem. Inspiracji szuka w dzikiej i wciąż nieodkrytej przyrodzie. Jego prace, to przede wszystkim obrazy i rzeźby przedstawiające piękno Ponidzia.

15.08.2019 15:30
Magiczny ogród. "Świętokrzyskie Ekopasje III" - odcinek I

Zapraszamy na pierwszy odcinek programu Świętokrzyskie Ekopasje III. Wraz z naszymi bohaterami znów zabierzemy Państwa w podróż po świecie przyrody. Pierwszym przystankiem w tej podróży będzie prywatny ogród botaniczny w Młodzawach Małych na Ponidziu.

08.08.2019 15:30
Reklama