Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 12:10
Reklama
Reklama

Powiat skarżyski

Najświeższe wiadomości i wydarzenia z powiatu skarżyskiego  – bądź na bieżąco z lokalnymi informacjami!

Nowy dyrektor MOPS w Skarżysku-Kamiennej
Nowy dyrektor MOPS w Skarżysku-Kamiennej
Marzanna Łasek została nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej. 04.02.2019 11:44
Studniówka Zespołu Szkół Technicznych
W minioną sobotę swoją studniówkę mieli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Armii krajowej w Skarżysku – Kamiennej. Bal odbył się w hotelu Promień. 03.02.2019 19:40
Pilotaż Krajowej Sieci Onkologicznej rusza w ŚCO
Pilotaż Krajowej Sieci Onkologicznej rusza w ŚCO
W regionie świętokrzyskim rusza pilotaż Krajowej Sieci Onkologicznej, czyli tak zwanej nowej organizacji opieki w onkologii. W tym roku Krajowa Sieć Onkologiczna wprowadzona zostanie w dwóch województwach: świętokrzyskim i dolnośląskim. 02.02.2019 10:22
Co dalej z tunelem pod torami w Skarżysku-Kamiennej?
Co dalej z tunelem pod torami w Skarżysku-Kamiennej?
Nie wykluczam współpracy z zarządem województwa w sprawie budowy tunelu pod torami – mówi poseł PO Marzena Okła-Drewnowicz, która była gościem Kwadransu Politycznego w naszym studiu. 01.02.2019 14:03
Uroczystości rocznicowe przy mogile na osiedlu Bór
Uroczystości rocznicowe przy mogile na osiedlu Bór
W niedzielę, 10 lutego odbędą się uroczystości w 79. rocznicę egzekucji w lesie na Borze. Uroczystości rozpoczną się Mszą świętą w intencji pomordowanych, po której zebrani przejdą na mogiłę znajdującą się w lesie. 01.02.2019 13:54
Wspaniała zabawa na zimowisku (zdjęcia)
W dniach 16-20 stycznia grupa 48 dzieci z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Skarżysku-Kamiennej oraz parafii św. Trójcy w Skarżysku Kościelnym wzięła udział w zimowisku organizowanym przez s. Małgorzatę Galik - organistkę z Klasztorku. Dzieci mieszkały w ośrodku MIMOZA w Muszynie i pomimo krótkiego pobytu miały bardzo dużo atrakcji i bardzo dużo śniegu. 31.01.2019 19:30
E-dowody już od marca
E-dowody już od marca
Osoby, które złożą wniosek o wydanie dowodu osobistego po 4 marca 2019 roku, otrzymają nowy dokument z warstwą elektroniczną. 31.01.2019 13:20
"Co się kręci". Zimna wojna z 3 nominacjami, czym są filmowe Cliché oraz recenzja filmu Miszmasz
"Co się kręci". Zimna wojna z 3 nominacjami, czym są filmowe Cliché oraz recenzja filmu Miszmasz
Zapraszamy na styczniowe wydanie subiektywnego przeglądu kina czyli program "Co się kręci". 31.01.2019 13:08
COI będzie promowało skarżyskich przedsiębiorców w czasie Gali Eksportu
COI będzie promowało skarżyskich przedsiębiorców w czasie Gali Eksportu
Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej zaprasza przedsiębiorców eksportujących swoje produkty lub zainteresowanych działalnością na rynkach zagranicznych do przekazania materiałów informacyjnych (broszury, ulotki itp.) dotyczących działalności firmy. Materiały zostaną wyeksponowane na stoisku COI podczas Gali Eksportu 2019, która odbędzie się 6 lutego w Lublinie. 31.01.2019 12:39
Projekt skarżyskich filmowców "Świadkowie historii" także w powiecie koneckim
Projekt skarżyskich filmowców "Świadkowie historii" także w powiecie koneckim
O projekcie Świadkowie historii, tworzonym na terenie Starachowic przez grupę skarżyskich filmowców już informowaliśmy. Teraz chcą przenieść działania na teren powiatu koneckiego i znów proszą o pomoc. 30.01.2019 15:07
O projekcie realizowanym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
O projekcie realizowanym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej od kwietnia ubiegłego roku realizowany jest projekt, którego założeniem jest rozdzielenie obowiązków socjalnych od administracyjnych. Zakończenie zaplanowano na marzec 2019. Przedsięwzięcie realizowane jest z środków unijnych. 30.01.2019 14:58
Podziękowania i gratulacje dla wieloletniej dyrektor MOPS
Podziękowania i gratulacje dla wieloletniej dyrektor MOPS
Bożena Bętkowska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy w Skarżysku-Kamiennej przechodzi na emeryturę. W poniedziałek oficjalnie pożegnała się ze współpracownikami. Słowa podziękowania za profesjonalne kierowanie jednostką, odpowiedzialne wywiązywanie się z obowiązków służbowych i szczere zaangażowanie w pracę do odchodzącej na zasłużoną emeryturę dyrektorki skierowali również przedstawiciele władz miasta. 29.01.2019 13:28
Reklama