Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: Bezpieczne wakacje

Za nami X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.
Kliknij aby odtworzyć

1 Kolorowe trumny, nietuzinkowe urny w kształcie szpilki, pluszaków,  biżuteria i odzież pogrzebowa. To wszystko można było zobaczyć podczas  X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.

2 W Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyło się uroczyste przyznanie stypendiów starosty Pawła Faryny. Wśród tegorocznych stypendystów znalazło się 10 wyjątkowych uczniów.  

3 Zespół Szkół Leśnych  w Zagnańsku to jedna z renomowanych placówek edukacyjnych w Polsce. W sobotę odbył się dzień otwarty Technikum. Ofertę szkoły zweryfikowała Patrycja Gruszczyńska.

4 W poniedziałek nad zalewem w Sielpi oficjalnie zainaugurowano ósmą edycję akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. To wspólna akcja służb na czele z policją, która ma za zadanie edukować i informować jak bezpiecznie spędzić nadchodzące wakacje, szczególnie nad wodą. W Sielpi był Mateusz Erle.

5 Na terenie placu zabaw przy osiedlu Bzin w Skarżysku- Kamiennej odbył się rodzinny piknik, zorganizowany przez Radę Osiedla oraz mieszkańców. Pogoda jak i humory dopisywały każdemu, kto tego dnia zdecydował się przyjść na piknik.

6 Za nami VII Bieg Wolności w Kijach. W biegu wzięło udział ponad 170 biegaczy i biegaczek. Zawody zostały rozegrane na dwóch dystansach.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama