Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: Są pieniądze na piłkę ręczną

W Hali Legionów w Kielcach została podpisana umowa między Miastem Kielce a KS Iskrą Kielce.
Kliknij aby odtworzyć

 

1 W Hali Legionów w Kielcach została podpisana umowa między Miastem Kielce a KS Iskrą Kielce. Na mocy umowy do klubu trafi 3,5 miliona złotych. Pieniądze są traktowane jako inwestycja w wizerunek Kielc nie tylko w kraju, ale także Europie.

2 Rondo na Ostrej Górce w Kielcach oficjalnie nosi nazwę 2. Korpusu Wojska Polskiego. Nadanie imienia nawiązuje do nazw ulic w tym obszarze miasta oraz upamiętnia walczących wojskowych.

3 Sacroexpo to trzydniowe wydarzenie o zasięgu ogólnoświatowym, prezentujące bogatą ofertą  dewocjonaliów, obiektów sakralnych oraz innowacyjnych technicznie aplikacji dotyczących kościołów. W Targach Kielce  odbyła się XXV edycja spotkania.

4W czwartek pracownicy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach wyruszyli autobusem miejskim linii nr 13 by podarować pasażerom książki w ramach akcji bookcrossingowej “Z Gustawem Herlingiem-Grudzińskim przez miasto”.

5W najbliższą niedzielę 16 czerwca skarżyskie Muzeum im. Orła Białego zaprasza na piknik pod jakże wszystko mówiącym tytułem „Co jedli nasi przodkowie 200 lat temu”. To już czwarta edycja wydarzenia, na którą placówka przygotowała masę atrakcji.

5 Przy Warsztatacie Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie odbyła się Gala Specjalnych Sportowców Klubu „Strzała” Jędrzejów. Gala została  połączona z obchodami 30-lecia klubu  oraz Powiatowym Mityngiem w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama