Obchody Święta Konstytucji 3 Maja: Przewodniczący Rady Miejskiej we Włoszczowie Grzegorz Dudkiewicz oraz burmistrz Gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek zapraszają na uroczystości z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W duchu patriotyczno sportowym: Tegoroczne obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja upłyną w Końskich pod znakiem patriotyczno sportowym. O godzinie 11:25 nastąpi uroczyste wciągnięcie flagi na maszt w obecności pocztów sztandarowych. Co będzie się działo w Kielcach w Majówkę?: W całej Polsce tradycyjnie pierwsze trzy dni Maja dedykowane będą uroczystościom związanymi ze Świętem Flagi Narodowej oraz Uchwaleniem Konstytucji 3 Maja i Świętem Pracy. Mistrz Pięknego Czytania: W czwartek, 27.04.2017 r., uczniowie szkół podstawowych walczyli o tytuł „Mistrza Pięknego Czytania”. Konkurs zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Adeli Nawrot w Bodzentynie miał na celu propagowane kultury czytelniczej, dbanie o piękno języka ojczystego, popularyzacja książki wśród dzieci i młodzieży, a także wyrabianie nawyku czytania jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu. W Jędrzejowie po raz czwarty zorganizowano Bieg Lisów: W sobotnie południe w Jędrzejowie odbyła się IV edycja Biegu Lisów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 170 zawodników i zawodniczek. „Mrówka” na Ślichowicach już otwarta!: Mieszkańcy Ślichowic z nowym sklepem budowlanym. W sobotę, 29 kwietnia odbyło się oficjalne otwarcie marketu „Mrówka”. O godzinie 9 przecięto wstęgę i zaproszono czekających przed drzwiami klientów, do środka obiektu. Szczypiorniści Vive już w półfinale PGNiG Superligi: Vive Tauron Kielce w półfinale PGNiG Superligi. W sobotę, w meczu rewanżowym z Górnikiem Zabrze, kielczanie wygrali 32:19 PO przed PiS - polityczny komentarz: Po raz pierwszy od wyborów parlamentarnych w 2015 r. Platforma Obywatelska przegoniła w sondażu Prawo i Sprawiedliwość. Eksperci wskazują, że  jednym z powodów była wizyta w Polsce Donalda Tuska przewodniczącego Rady Europejskiej. Zobaczmy jak najnowsze wyniki poparcia dla partii komentują politycy. Więcej w materiale video Długi majowy weekend na drogach: Długi dniowy majowy weekend tuż tuż. W tych dniach wzrasta natężenie ruchu na drogach. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży, ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku - apelują policjanci. Długi majowy weekend na drogach: Długi dniowy majowy weekend tuż tuż. W tych dniach wzrasta natężenie ruchu na drogach. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży, ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku - apelują policjanci.
Menu
reklama
reklama

„Młyn” wraca na Kolporter Arenę!

„Młyn” wraca na Kolporter Arenę!

Na Kolporter Arenie znów będziemy mogli usłyszeć zorganizowany doping. We wtorek odbyło się spotkanie delegacji kibiców Korony Kielce z prezesem Krzysztofem Zającem. W trakcie rozmowy zapadła decyzja: "Młyn" po rocznej przerwie wraca na kielecki stadion.

Wtorkowe spotkanie trwało niecałe 60 minut. Klub reprezentował prezes Krzysztof Zając, delegacja kibiców liczyła około 20 osób. Obydwie strony doszły do konsensusu i kieleccy fani zapowiedzieli powrót na sobotnie spotkanie z Termaliką.

- Daliśmy sobie czas do soboty, jeśli to nam wyjdzie i nabierzemy do siebie zaufania to siądziemy do dalszych rozmów – mówi prezes Korony Kielce, Krzysztof Zając.

Z rozmów zadowoleni byli również kibice, którzy na „Młyn” powrócą po 12 miesiącach przerwy.

- Prezes wypadł w naszych oczach bardzo pozytywnie. Widać jego chęć współpracy, chociażby przez zdjęcie zakazów stadionowych – wyjaśnia Jacek Wojtachnio, wolontariusz ośrodka „Kibice Razem”.

To na razie wstępny kompromis, od którego zależy dalsza współpraca. Jedno jest pewne, na mecz z Termaliką powróci zorganizowany doping. Władze klubu liczą, że na Kolporter Arenie pojawi się nawet 10 tysięcy kibiców, którzy pomogą Koronie w walce o grupę mistrzowską.

-Zawodnicy i cała drużyna zasłużyła na gorący doping. My wierzymy, że uda nam się zakwalifikować do grupy mistrzowskiej – tłumaczy prezes kieleckiego klubu, Krzysztof Zając.
-Liczą się tylko 3 punkty w meczu z Termaliką. Chcemy osiągnąć pierwszą „ósemkę” - zapewnia Jacek Wojtachnio.

Początek meczu z Termaliką o godz. 18. Bilety na spotkanie można nabywać w punktach sprzedaży lub przez internet.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy