Świętokrzyski Kurator Oświaty zakazuje lekcji z politykami: Świętokrzyski Kurator Oświaty zakazał prowadzenia lekcji z udziałem polityków. Chodzi o spotkania w ramach programu „wos z posłem" które jak twierdzą organizatorzy powstały z inicjatywy samych uczniów. Kazimierz Mądzik zdecydował że takie lekcje nie są zgodne z przepisami. Klasyka rocka w Filharmonii Świętokrzyskiej: 29 października w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej będzie można usłyszeć na żywo najsłynniejsze utwory Pink Floyd. W 10-osobowym składzie wystąpi zespół ANOTHER PINK FLOYD, pierwszy polski coverband klasyków rocka. Dworzec tymczasowy na Placu Niepodległości: Już wkrótce rozpocznie się modernizacja dworca PKS w Kielcach. Na czas remontu, tymczasowe perony dla busów i autobusów umiejscowione będą na Placu Niepodległości. Dla kierowców oznacza to spore utrudnienia, ponieważ ograniczona zostanie liczba miejsc parkingowych przy dworcu PKP. Tadeusz Kościuszko w 200. rocznicę śmierci: 16 listopada w kościele parafialnym w Pilczycy odbędzie się uroczystość wmurowania i odsłonięcia pamiątkowej tablicy upamiętniającej 200. Rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki. Jesienne Dni Otwarte Ogrodu Botanicznego w Kielcach: Róże, tysiące krzewów i urokliwe wrzosowiska. Ogród Botaniczny w Kielcach otwarty dla zwiedzających, ale tylko przez dwa dni. Jeszcze w sobotę wszyscy będą mieli okazję ocenić postępy w budowie ogrodu. Wstęp jest bezpłatny. Świętokrzyski Kurator Oświaty zakazuje lekcji z politykami: Świętokrzyski Kurator Oświaty zakazał prowadzenia lekcji z udziałem polityków. Chodzi o spotkania w ramach programu „wos z posłem" które jak twierdzą organizatorzy powstały z inicjatywy samych uczniów. Kazimierz Mądzik zdecydował że takie lekcje nie są zgodne z przepisami. Jesienna Akademia Off Fashion: Wystawa lalek z kolekcji rodziny Sosenków z Krakowa zainauguruje w piątek Akademię Off Fashion. Ekspozycje można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej Winda w Kieleckim Centrum Kultury. Promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych: Promesy na realizację w sumie 15 zadań, w piątek wręczyła Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek. Samorządowcy sprzyjający oświacie wyróżnieni: Już po raz trzeci  Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli  wręczyło „Laury Michała Anioła" osobom i instytucjom wspierającym pedagogów w rozwoju zawodowym. Nie poddajemy się!: Marzena Okła – Drewnowicz w dalszym ciągu jest oburzona sprawą likwidacji PAKS w Starachowicach. Poseł PO czyni starania, by podobny oddział powstał w skarżyskim Szpitalu Powiatowym. Są na to duże szansę, biorąc pod uwagę fakt, że sprawie sprzyjają władze powiatu. Zapraszamy Państwa do obejrzenia programu Kwadrans Polityczny. 
Menu
reklama
reklama

„Młyn” wraca na Kolporter Arenę!

„Młyn” wraca na Kolporter Arenę!

Na Kolporter Arenie znów będziemy mogli usłyszeć zorganizowany doping. We wtorek odbyło się spotkanie delegacji kibiców Korony Kielce z prezesem Krzysztofem Zającem. W trakcie rozmowy zapadła decyzja: "Młyn" po rocznej przerwie wraca na kielecki stadion.

Wtorkowe spotkanie trwało niecałe 60 minut. Klub reprezentował prezes Krzysztof Zając, delegacja kibiców liczyła około 20 osób. Obydwie strony doszły do konsensusu i kieleccy fani zapowiedzieli powrót na sobotnie spotkanie z Termaliką.

- Daliśmy sobie czas do soboty, jeśli to nam wyjdzie i nabierzemy do siebie zaufania to siądziemy do dalszych rozmów – mówi prezes Korony Kielce, Krzysztof Zając

Z rozmów zadowoleni byli również kibice, którzy na „Młyn” powrócą po 12 miesiącach przerwy.

- Prezes wypadł w naszych oczach bardzo pozytywnie. Widać jego chęć współpracy, chociażby przez zdjęcie zakazów stadionowych – wyjaśnia Jacek Wojtachnio, wolontariusz ośrodka „Kibice Razem” Korona Kielce.

To na razie wstępny kompromis, od którego zależy dalsza współpraca. Jedno jest pewne, na mecz z Termaliką powróci zorganizowany doping. Władze klubu liczą, że na Kolporter Arenie pojawi się nawet 10 tysięcy kibiców, którzy pomogą Koronie w walce o grupę mistrzowską.

-Zawodnicy i cała drużyna zasłużyła na gorący doping. My wierzymy, że uda nam się zakwalifikować do grupy mistrzowskiej – tłumaczy prezes kieleckiego klubu, Krzysztof Zając.
-Liczą się tylko 3 punkty w meczu z Termaliką. Chcemy osiągnąć pierwszą „ósemkę” - zapewnia Jacek Wojtachnio.

Początek meczu z Termaliką o godz. 18. Bilety na spotkanie można nabywać w punktach sprzedaży lub przez internet.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy