reklama

reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kosmiczny fotel do czytania wystawiony na licytację WOŚP

Kosmiczny fotel do czytania wystawiony na licytację WOŚP Kosmiczny fotel do czytania wystawiony na licytację WOŚP

Kosmiczny Fotel do Czytania w trakcie Podróży Międzyplanetarnych to unikatowy przedmiot, który Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego przekazał na licytację w ramach 31. Finału WOŚP. Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach wzbogaciła go o kilkadziesiąt książek SF i fantasy.

Kosmiczny Fotel jest elementem scenografii do przedstawienia Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” „Kosmiczna sprawa” (reżyseria – Agata Biziuk, scenografia – Krzysztof Kiziewicz, rok premiery – 2014).

„Kubuś” przekazał rekwizyt na licytację w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nadając mu jednocześnie nową funkcję promującą czytelnictwo. Teatralna pracownia plastyczna przystosowała unikatowy fotel do potrzeb małego czytelnika, który może zagłębić się w lekturze w komfortowych warunkach.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach wzbogaciła Kosmiczny Fotel, przekazując na licytację kilkadziesiąt książek. Są to lektury dla młodzieży i dorosłych z kategorii science fiction i fantasy ze zbiorów biblioteki oraz pozyskane dzięki współpracy z Wydawnictwem Jedność książki dla dzieci.

Dzięki gościnności Galerii Korona Kielce, Kosmiczny Fotel wraz z książkami można od 10 stycznia podziwiać w przeszklonej gablocie w galerii (na poziomie 0 koło sklepu empik, przy wejściu głównym, dolnym, od strony ulicy Warszawskiej).

Kosmiczny Fotel do Czytania w trakcie Podróży Międzyplanetarnych wraz z książkami można będzie licytować na platformie aukcyjnej WOŚP. Rozpoczęcie aukcji planujemy na 21 stycznia, a zakończenie – na 31 stycznia. Szczegółowe informacje o licytacji będziemy publikować na stronie www.teatrkubus.pl, w mediach społecznościowych Teatru „Kubuś” i partnerów przedsięwzięcia.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •