reklama

reklama

 

/>

Lubię Kielce. Ogólnopolska premiera książki Aleksandra Kwaśniewskiego

Lubię Kielce. Ogólnopolska premiera książki Aleksandra Kwaśniewskiego

W Kielcach odbyła się krajowa premiera książki „Prezydent”. Jest to wywiad rzeka jakiego Aleksandrowi Kaczorowskiemu udzielił prezydent Kwaśniewski. W spotkaniu z byłym prezydentem w Poczytalni Na dVoRcu wzięło udział wielu kielczan, którzy nie kryli swojej sympatii do Aleksandra Kwaśniewskiego. Kwaśniewski odwdzięczał się cierpliwie pozując do zdjęć i składając autografy na swojej książce.

To, że na premierę swojej książki napisanej wspólnie z Aleksandrem Kaczorowskim, Aleksander Kwaśniewski wybrał Kielce, nie może dziwić. Kwaśniewski zawsze z sympatią wypowiadał się o Kielcach i województwie świętokrzyskim.

Podczas spotkania z kielczanami nie zabrakło anegdot i różnego rodzaju wspomnień, które są zawarte w książce, a którymi chętnie dzieli się Aleksander Kwaśniewski. Naturalnie na tego typu spotkaniach z tak ważnym i znaczącym dyplomatą nie zabrakło tematów politycznych. Aleksander Kwaśniewski zachęcał mieszkańców województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w marszu organizowanym przez opozycję 4 czerwca.  

Aleksander Kwaśniewski i Aleksander Kaczorowski po spotkaniu byli jeszcze długo do dyspozycji czytelników. Chętnie robili sobie zdjęcia z sympatykami i podpisywali książki. Aleksander Kwaśniewski TVŚ jako jedynej udzielił wywiadu na wyłączność. Zapraszamy do oglądania czwartkowego Gościa Dnia, w którym gościem będzie były prezydent Polski, a obecnie ceniony dyplomata Aleksander Kwaśniewski.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych