reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: rezygnacja z „lex koryto”, apele o ostrożność i Zaduszki Jazzowe

Wiadomości Świętokrzyskie: rezygnacja z „lex koryto”, apele o ostrożność i Zaduszki Jazzowe

Zapraszamy na Wiadomości Świętokrzyskie: Prawo i Sprawiedliwość zrezygnowało z „lex koryto”. Posłowie komentują, wzmożone patrole na drogach i apele o ostrożność, będzie też relacja z Zaduszek Jazzowych w Pińczowie.

To już wszystko co dziś dla państwa przygotowaliśmy. Dziękuje za uwagę i do zobaczenia.

Mojego podpisu pod pomysłem „lex koryto” nie ma - mówi na naszej antenie poseł Agata Wojtyszek wskazując, że o projekcie należy jak najszybciej zapomnieć. Podobnie sądzi także senator Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Słoń. Projekt, który wzbudził kontrowersje zakładał, że szefowie wybranych spółek skarbu państwa byliby praktycznie nieusuwalni w razie przegranej PiS w wyborach.

Trudne dni dla wszystkich uczestników ruchu drogowego i czas wytężonej pracy dla funkcjonariuszy. Mundurowi dbają o bezpieczeństwo zarówno kierujących pojazdami, jak i pieszych. Na świętokrzyskich drogach czuwa ponad 170 policjantów drogówki.

Zmiany w organizacji ruchu przy ul. Łyżwy w Skarżysku-Kamiennej. W okresie Wszystkich Świętych mieszkańcy mają możliwość dojechać do cmentarza na Łyżwach. Od soboty ruch na remontowanym odcinku odbywa się w obu kierunkach. Otwarty został także przejazd kolejowy.

W Końskich publiczna komunikacja przygotowana jest na wzmożony ruchu. Wzorem lat ubiegłych dodatkowe kursy zostały przewidziane, ale tylko przed 1 listopada. We Wszystkich Świętych na cmentarze odwiedzający mogą dostać się jedynie własnmy środkiem transportu.

Wielkie święto muzyki improwizacyjnej i kultury na Ponidziu po raz kolejny. W dniach 28-30 października w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyły się Zaduszki Jazzowe.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych