reklama

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Czysty darmowy prąd. Ostanie prace termomodernizacyjne. Problemy młodzieży tanecznie

Wiadomości Świętokrzyskie: Czysty darmowy prąd. Ostanie prace termomodernizacyjne. Problemy młodzieży tanecznie

Zapraszamy na Wiadomości Świętokrzyskie: Czysty darmowy prąd. Trwa odbiór dużej instalacji do odsiarczania biogazu, ostanie prace związane z termomodernizacją Urzędu Miasta, będzie też o problemach współczesnej młodzieży tanecznie.

Jeszcze czystszy darmowy prąd dzięki odsiarczaniu biogazu. W Oczyszczalni Ścieków w Sitkówce trwa odbiór wielkiej instalacji. Mechanizm już pracuje i pobierane są próbki gazu. Jak powstaje zielona energia elektryczna i cieplna, wyjaśnia prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz.

W Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej trwają ostanie prace związane z termomodernizacją. Powstaje nowa sala ślubów, sala konferencyjna i nowoczesne Biuro Obsługi Interesanta. Dobudowywana została już zewnętrzna winda, która umożliwi łatwy dostęp do pomieszczeń na każdym piętrze.

Donald Tusk chce, żeby ugrupowania opozycyjne wspólnie wystartowały w wyborach parlamentarnych. Przeciwnicy takiego rozwiązania to PSL i Szymon Hołownia, natomiast za jedną listą opowiada się lider Lewicy. Czy przedstawiciele opozycji wiedzą w jakiej konfiguracji wystartują w przyszłorocznych wyborach, mówił w programie KP Senator Krzysztof Słoń.

Skarżysko-Kamienna było ostatnim przystankiem w tegorocznych zawodach olimpiad specjalnych. Ponad 40 zawodników konkurowało tym razem na lodzie. Przerwa nie będzie jednak długa. Przyszłoroczne zawody ruszają już od lutego.

,,Niekończąca się baśń" opowiada przede wszystkim o problemach współczesnej młodzieży. Twórcy widowiska społeczno-artystycznego poruszają kwestię tzw. inności. Młodzi artyści zaprezentowali się w czwartek podczas próby generalnej w Kieleckim Centrum Kultury.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych