reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: sprzęt od wojewody i nowe mundury

Wiadomości Świętokrzyskie: sprzęt od wojewody i nowe mundury

Zapraszamy do obejrzenia nowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich.

W czwartek, 19 stycznia w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz przekazał na ręce Dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego Marty Solnicy sprzęt teleinformatyczny wykorzystywany w ramach działań zespołów ratownictwa medycznego.

Senator Krzysztof Słoń był gościem programu Kwadrans Polityczny. Rozmowa dotyczyła m.in. prac rządu, który ma przyjąć rozwiązania przeciwdziałające skokowym, nawet kilkuset procentowym podwyżkom za ciepło. Teraz fragment, całość po WŚ.

20-letni Piotruś cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Największym problemem jest jego leczenie odkąd skończył 18 lat. Chłopiec fizycznie jest dzieckiem, a wobec prawa jest dorosły, dlatego powinien być hospitalizowany w przychodniach dla osób pełnoletnich i tutaj zaczynają się schody. System biurokratyczny jest bezlitosny. Mama szuka pomocy w prywatnych gabinetach dla najmłodszych pacjentów, ponieważ nie ma szansy na porady w publicznych poradniach dziecięcych. „Chcemy tylko opieki medycznej dla naszych dzieci” – mówi pana Anna Nowak.

To był fragment rozmowy z mamą Piotrusia. Cały wywiad z panią Anną Nowak zaraz po WŚ. Nowe mundury dla Straży Pożarnej. Różnica jest przede wszystkim w kolorystyce, zgodnie z nowym rozporządzeniem, ale nie tylko. Tym tematem zajął się Dariusz Chojnacki.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych