reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Liderzy Lewicy deklarują...

Wiadomości Świętokrzyskie: Liderzy Lewicy deklarują...

Witamy i zapraszamy na kolejne Wiadomości Świętokrzyskie, a w nich:

Uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie projektów unijnych w kwocie prawie 70 mln zł odbyło się w Centrum Kongresowym w Kielcach pomiędzy zarządem Województwa Świętokrzyskiego, a przedstawicielami dwóch Świętokrzyskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej. Celem działalności OWES-ów jest ułatwienie dostępu do rynku pracy osobom, które mają trudności ze znalezieniem pracy oraz jej utrzymaniem.

Pod pomnkiem Henryka Sienkiewicza w Kielcach, odbyło się spotkanie Nowej Lewicy z kielczanami. Do Kielc przyjechali m.in. Włodzimierz Czarzasty i Joanna Scheuring-Wielnus. W spotkaniu wzięli udział także kandydaci Nowej Lewicy do Sejmu i Senatu.

Pod Urzędem Marszałkowskim przedstawiciele PSL oraz partii Polska 2050, przekazali kielczanom 12 gwarancji Trzeciej Drogi. Wśród kandydatów znaleźli się m.in. Edmund Kaczmarek oraz Henryk Milcarz.

Stanisław Porada zainaugurował swoją kampanię wyborczą przed wyborami parlamentarnymi. Przypomnijmy, że Burmistrz Działoszyc ma apetyt na miejsce posła w Sejmie. 14 września na spotkaniu w Rosiejowie otrzymał wsparcie u wielu ważnych osób w regionie świętokrzyskim.

Jak donoszą media, w tym portal Onet.pl, premier Mateusz Morawiecki to niesłychanie bogaty człowiek. Przez ręce rodziny Morawieckich przeszło około 120 milionów złotych. Jak te doniesienia medialne komentują politycy z województwa świętokrzyskiego?

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej realizuje projekt „Zakup i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej” dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Na terenie przedsiębiorstwa w kilku kluczowych miejscach jest montowana instalacja fotowoltaiczna.

Po szumnych zapowiedziach pozostały parkomaty pokryte folią. Co się stało z planami wprowadzenia strefy płatnego parkowania w Końskich? Burmistrz uspokaja – będzie, ale najpierw dokończmy uporządkowanie centrum miasta.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych